KETO dieta s BeProtein™

KETO dieta s BeProtein™ vám pomůže udržet si váhu a zhubnout na cílenou hmotnost.

Výhody KETO diety BeProtein™

 • Jednoduchá příprava

  Proteinové produkty KETO Line připravíte do 2 minut, jednoduše a rychle.

 • Vyvážené nutriční složení

  Vysoký podíl bílkovin a zdravých tuků, s redukovaným obsahem sacharidů v jedné porci.

 • Balancovaný obsah minerálů

  Produkty obsahují minerály a stopové prvky, které potřebuje organismus během keto diety.

keto dieta jídelníček

Mírná nadváha

9 týdnů

Doporučená délka dietního programu

152 Kč/ den

Průměrná cena jídelního plánu na den

275 porcí

Počet porcí v programu celkem

1. krok

2 týdny

75 porcí

keto dieta balíček

KETO START – keto dieta na 2 týdny
(75 porcí)

Po dobu 2 týdnů budete jíst 5 porcí denně. Omezíte sacharidy na 20 až 50g denně. Proteinové výrobky BeProtein vám zajistí příjem kvalitní bílkoviny, doplňujte příjem zdravých tuků. Z tuků zařadíte do stravy ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. Nezapomeňte na pravidelný příjem tekutin a sklenici citronové šťávy denně. 

2. krok

4 týdny

125 porcí

keto dieta balíček

KETO OPTI – keto dieta na 4 týdny
(125 porcí)

Po dobu 3-4 týdnů budete jíst 4-5 porcí denně. Udržujte nízký příjem sacharidů do 25g denně a měli byste se dostat do stavu ketózy. Můžete dále zařadit i běžnou stravu jako vejce, maso a zeleninu. Udržujte pravidelný pohyb a kombinujte s přerušovaným půstemZ tuků zařadíte do stravy ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. 

3. krok

2 týdny

50 porcí

naMIXuj – keto dieta na 2 týdny (namixujte 50 porcí)

Po dobu 2 týdnů pokračujete s programem a jíte 3 porce denně. Omezíte sacharidy na 25g denně. Zařadíte stravu jako vejce, maso, ořechy a zeleninu. Pravidelně pijte tekutiny a sklenici citronové šťávy denně. Udržujte pohyb a kombinujte keto dietu s přerušovaným půstem. Z tuků zařadíte do stravy ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. 

4. krok

1 týden

25 porcí

naMIXuj – keto dieta na 1 týden
 (namijujte 25 porcí)

Po dobu 1 týdnu budete jíte 2-3 porce denně. Omezíte sacharidy na 25g denně. Rozšiřte tvrdou stravu Zařadíte stravu jako vejce, maso, ořechy a zeleninu. Pravidelně pijte tekutiny a sklenici citronové šťávy denně. Udržujte pohyb a kombinujte keto dietu s přerušovaným půstem.

Vyšší nadváha

14 týdnů

Doporučená délka dietního programu

158 Kč/ den

Průměrná cena jídelního plánu na den

425 porcí

Počet porcí v programu celkem

1. krok

4 týdny

125 porcí

KETO OPTI – keto dieta na 4 týdny
(125 porcí)

Po dobu 4 týdnů budete jíst 5 porcí denně. Cílem je omezit “tvrdou stravu”, ale udržet kvalitní řiviny. Omezte sacharidy na 20 až 30g denně. Proteinové výrobky BeProtein vám zajistí příjem kvalitních bílkovin. Doplňujte příjem zdravých tuků: ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. Hlad zažeňte tukem! (ale bez sacharidů). Nezapomeňte na pravidelný příjem tekutin a sklenici citronové šťávy denně včetně malé množství listové zeleniny.

2. krok

6 týdnů

175 porcí

KETO MAX – keto dieta na 6 týdny
(175 porcí)

Po dobu 5-6 týdnů budete jíst 4 porce denně. Udržujte nízký příjem sacharidů do 25g denně a měli byste se dostat do stavu ketózy. Můžete dále zařadit i běžnou stravu jako vejce, maso a zeleninu. Udržujte pravidelný pohyb a kombinujte s přerušovaným půstemZ tuků zařadíte do stravy ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. Jezte cca 200g zeleniny denně. Pravidelně se pohybujte.

3. krok

2 týdny

75 porcí

KETO START – keto dieta na 2 týdny 
(75 porcí)

Po dobu 2 týdnů pokračujete s programem a jíte 3 porce denně. Omezíte sacharidy na 25g denně. Zařadíte stravu jako vejce, maso, ořechy a zeleninu. Pravidelně pijte tekutiny a sklenici citronové šťávy denně. Udržujte pohyb a kombinujte keto dietu s přerušovaným půstem. Z tuků zařadíte do stravy ořechy a zdravé oleje rozmixované do nápoje. Jezte cca 200g zeleniny denně. Pravidelně se pohybujte.

4. krok

2 týden

50 porcí

naMIXuj – keto dieta na 2 týdny
(namixujte 50 porcí)

Po dobu 1 týdnu budete jíte 2 porce denně. Omezíte sacharidy na 25g denně. Rozšiřte tvrdou stravu Zařadíte stravu jako vejce, maso, ořechy a zeleninu. Pravidelně pijte tekutiny a sklenici citronové šťávy denně, včetně malé poce zeleniny. Udržujte pohyb a kombinujte keto dietu s přerušovaným půstem.

Co je keto dieta?

Keto dieta (nebo ketogenní dieta) je nízkosacharidová dieta s vysokým podílem zdravých tuků, která nabízí mnoho zdravotních výhod. Ve skutečnosti více než 20 studií ukazuje, že tento typ diety vám může pomoci zhubnout a zlepšit zdraví.

Ketogenní dieta je dieta s velmi nízkým obsahem sacharidů (20g až 50g denně) a vysokým obsahem zdravých tuků (70-75%) a mírným podílem proteinů (25-30%).

Zahrnuje to výrazné snížení příjmu sacharidů a nahrazením zdravými tuky. Toto snížení sacharidů uvede vaše tělo do metabolického stavu zvaného ketóza.

Ketóza je normální metabolický stav, při kterém spalujeme uložený tělesný tuk namísto glukózy. 

Účelem keto diety je jíst takovým způsobem – s vysokým obsahem tuku, dostatečným množstvím bílkovin a nízkým obsahem sacharidů – který dostane vaše tělo do ketózy. V nepřítomnosti sacharidů přechází vaše tělo do stavu spalování tuků a produkuje ketony.

Doporučujeme si sestavit jídelníček, který by zahrnoval 3 až 4 porce jídla během dne. Ideální je porce jíst v 8 hodinovém okně během dne.

Výhoda KETO výrobků BeProtein je ta, že můžete kdykoli doplnit příjem nutrientů a živin, aniž byste museli vařit nebo trávit čas u kuchyně.  Jedna porce keto diety BeProtein vyjde mezi 30 až 59 Kč. 

Nikoli. Oproti “krabičkové dietě”, která “doporučuje” nejíst nebo jíst, co nejméně, keto dieta od BeProtein vám v prvním stádiu hubnutí pomůže redukovat velikost porcí. Tím, že budete přijímat předem připravené balení v kombinaci s kvalitními tuky, snížíte objem stravy, kterou běžně jíte. Po uplatnění základních principů keto diety, (t.j. nízký příjem sacharidů, vysoký příjem tuků a mírný příjem bílkovin), byste během několik týdnů měli dostat své tělo do stavu, kdy je citlivější na inzulín, potřebuje menší porce jídla a lépe vstřebává jednotlivé živiny.

Ne. Keto dietu doporučujeme plánovat a nasazovat v intervalech během roku. Může se držet např. měsíc nebo 6 týdnů, poté zvolnit na 1-2 měsíce a následně zase dietu zpřísnit, dokud se nedostaneme na požadovanou hmotnost. Většina lidí po nasazení diety jsou disciplinovanější a vhodněji vybírají svou stravu. Pokud se po dietě však vrátí k předchozím stravovacím návykům, tak samozřejmě se vrátí i k předešlým výsledkům.

Ne. Žádná slavná herečka ani herec s BeProtein nezhubl. A za 10 kg týdně už vůbec ne. Proces hubnutí je postupný. I když herci mají naši úctu, my jsme se rozhodli herce za to neplatit. 🙂

Proč BeProtein™

BeProtein™ je řada proteinových KETO výrobků určené pro ketogenní dietu, udržení zdravého jídelníčku během hubnutí. Většina výrobků jsou “Gluten Free” neboli bez lepku, se sníženým obsahem sacharidů (méně než 5g/ porci), bez aspartamu a přidaného cukru.

 • Nutričně vyvážené porce

 • Vysoký obsah minerálů a vitamínů v každé porci

 • Výrobky bez lepku, vhodné pro vegany

 • Bez aspartamu a přidaného cukru

 • Rychlá příprava za 2-3 minuty

 • Ideální předpřipravené porce do kanceláře

 • Minimálně 68% bílkovin v porci

 • Vysoký obsah draslíku, hořčíku a sodíku

Vzor keto jídelníčku

KETO START KETO OPTI KETO MAX
KALORICKÝ PŘÍJEM
2000 kcal (základní)
1800 kcal (-10%)
1600 kcal (-20%)
SNÍDANĚ (7-8H)
Proteinová palačinka
se šlehačkou a borůvkami
+ proteinový nápoj
Proteinová kaše
+ lžíčka arašídového másla
půst
SVAČINA 1 (11-12h)
Proteinový milkshake + 50g para ořechů
Proteinový milkshake + 30g para ořechů
Proteinové Caffe Latté + 30g para ořechů
OBĚD (13-14h)
Proteinová polévka
Losos na smetaně
250 g salátu
Proteinový pudink
Proteinová polévka
Losos na smetaně
250g salátu
Proteinový pudink
Proteinová polévka
Losos na smetaně
250g salátu
SVAČINA 2 (16-17h)
Proteinové Caffe Latte
půst
půst
VEČEŘE (18-20h)
Proteinová omeleta
50g balkánského sýra
2 celá vejce
250 g salátu
Proteinová omeleta
50g balkánského sýra
2 celá vejce
250 g salátu
Proteinová omeleta
2 celá vejce
250 g salátu

KETO START

75 porcí | 14 denní keto dieta
 • 4-5 jídel denně
 • 80-90% bílkovin za den
 • podporuje ketózu
 • cca 30g sacharidů denně

KETO MAX

2x175 porcí | 45 denní keto dieta
 • 3-4 jídel denně
 • pro větší nadváhu
 • podporuje ketózu
 • cca 20g sacharidů denně

Vyberte KETO program BeProtein™

Ideální kombinace produktů na 4, 8 a 12 týdenní program KETO diety

VYBRAT PROGRAM BeProtein™